HC Farmáři
FC Rozvoj
Zveme Vás na naše fotbalové zápasy a hokejová utkání

 

 

Vítejte na oficiálních stránkách TJ ROZVOJ TRSTĚNICE

 

 

nabor 2020 

 

plago2019

 

dt2019 

 

 

vyroci hokeje 2016-2017 

 

oslavy 2017 

Novou fotogalerii oslav obce, hokeje a fotbalu najdete ZDE

 


 

 

TIP: Podívejte se vždy na nové hokejové fotografie ZDE !

 

Naše klubovna na hřišti

klubovna fc - 4Společnými silami jsme nově vymalovali naší klubovnu v Trstěnicích, která je přístupná nejen pro hráče ale i všechny ostatní, kteří chtějí poklábosit, jak o sportu, svých zážitcích či jiných problémech. Klubovna je k dispozici denně od 18 hodin. Pečuje a stará se o ni svědomitě především Jakubíková Mária, které tímto velice děkujeme.

 

Všechny fotografie jsou zde

 

 

klubovna fc - 2     klubovna fc - 6     klubovna fc - 3

 


 spol foto 2017

 

Tj Trstěnice