TJ ROZVOJ TRSTĚNICE, z.s. - oddíly kopané, č.j: 411 0301, Trstěnice 124, 353 01 Mar. Lázně

R O Z P I S - ročník 2021 / 2022 - podzim

Mužstvo: „A“ – I.A. třída  

Kolo

Datum:

Den

Sraz

odjezd

Výkop:

Domácí:

Hosté:

Výsl.:

Body

Poznámka:

km

1

14.8.

So.

15,30

17,00

Trstěnice

Hvězda Cheb

     

37

2

21.8.

So.

15,30

17,00

Trstěnice

Vik.M.Lázně

     

7

X 3

28.8.

So.

15,00

17,00

Sok.Citice

Trstěnice

     

45

4

4.9.

So.

15,30

17,00

Trstěnice

Olymp.Březová

     

44

5

11.9.

So.

8,30

10,30

Kynšperk

Trstěnice

     

28

6

18.9.

So.

15,00

16,30

Trstěnice

FK Loket

     

56

7

26.9.

Ne.

14,00

16,30

Ostrov B“

Trstěnice

     

75

8

2.10.

So.

14,30

16,00

Trstěnice

Kraslice

     

72

X 9

9.10.

So.

13,30

16,00

Skalná

Trstěnice

     

45

10

16.10.

So.

14,00

15,30

Trstěnice

Dolní Rychnov

     

46

11

24.10.

Ne.

12,30

15,00

K.Vary-Dvory

Trstěnice

     

60

12

30.10.

So.

12,30

14,00

Trstěnice

Merklín

     

68

13

7.11.

Ne.

11,30

14,00

Baník Pila

Trstěnice

     

54

                     

CELKEM

   13.zápasů

     . místo

 

Bodů celkem

 

 

Mužstvo: „B“ – Okresní přebor mužů Cheb

 

Kolo

Datum

Den

Sraz

odjezd

Výkop:

Domácí:

Hosté:

Výsl.:

Body

Poznámka:

km

 

1

15.8.

Ne.

15,30

17,00

Trstěnice

FC Milhostov

     

36

 

2

22.8.

Ne.

15,30

17,00

Trstěnice

FK Skalná B“

     

46

 

X 3

28.8.

So.

15,30

17,00

Tři Sekery

Trstěnice

     

7

 

4

5.9.

Ne.

15,30

17,00

Trstěnice

FC Vojtanov

     

45

 

5

12.9.

Ne.

8,00

10,30

Hrozňatov

Trstěnice

     

41

 

6

19.9.

Ne.

15,00

16,30

Trstěnice

Hranice

     

66

 

7

25.9.

So.

11,00

13,00

Luby

Trstěnice

     

55

 

8

3.10.

Ne.

14,00

15,30

Trstěnice

Nový Kostel

     

45

 

X 9

9.10.

So.

15,00

16,30

FC Cheb

Trstěnice

     

35

 

10

16.10.

-17.10.

-

-

Trstěnice

volno

     

-

 

11

23.10.

So.

13,00

15,00

Teplá

Trstěnice

     

27

 

12

31.10.

Ne.

12,00

14,00

Trstěnice

L.Kynžvart

     

16

 

13

6.11.

So.

12,30

14,00

Stará Voda

Trstěnice

     

12

CELKEM

13.zápasů

     . místo

 

Bodů celkem

 
                         

 

Okresní přebor - starších žáků - Cheb

Kolo

Datum

Den

Sraz

odjezd

Výkop

Domácí:

Hosté:

Výsl.:

Body

Poznámka:

km

1

4.9.

So.

8.30

10,00

L.Kynžv.-Drmoul

Trstěnice

   

Hř.Drmoul

3

2

11.9.

So.

8,00

10,00

Frant.Lázně

Trstěnice

     

40

3

18.9.

So.

8,00

10,00

Trstěnice

Plesná

     

54

4

25.9.

So.

8,00

10,00

Trstěnice

L.Kynžv.-Drmoul

     

3

5

2.10.

So.

8,00

10,00

Trstěnice

Frant.Lázně

     

40

6

9.10.

So.

8,00

10,30

Plesná

Trstěnice

     

54

7

16.10.

So.

8,00

10,00

L.Kynžv.-Drmoul

Trstěnice

   

Hř.Drmoul

3

8

23.10

So.

8,00

10,00

Frant.Lázně

Trstěnice

     

40

9

30.10.

So.

8,00

10,00

Trstěnice

Plesná

     

54

CELKEM

9. ZÁPASŮ

     .místo

 

Bodů celkem

 

Okresní přebor mladších žáků - Cheb

Kolo

Datum

Den

Výkop:

Přípravka

Turnaj

Výsl.:

Body

Poznámka:

km

1.

5.9.

Ne.

10,00

Sokol Dolní Žandov

TJ Trstěnice

     

17

2.

12.9.

Ne.

10,30

TJ Trstěnice

L.Kynžvart-Drmoul

     

3

3.

18.9.

So.

10.30

FK Skalná

TJ Trstěnice

     

45

4.

26.9.

--

-

TJ Trstěnice

V o l n o

     

-

5.

3.10.

Ne.

10,30

TJ Trstěnice

FC Fr.Lázně

     

40

6.

10.10.

Ne.

11,30

Hvězda Cheb

TJ Trstěnice

     

37

7.

17.10.

Ne.

10,30

TJ Trstěnice

TJ Hranice

     

66

8.

24.10.

Ne.

10,30

TJ Trstěnice

Sokol Dolní Žandov

     

17

9.

31.10.

Ne.

10,00

S.L.Kynžvart

TJ Trstěnice

     

16

10.

7.11.

Ne.

10.30

TJ Trstěnice

FK Skalná

     

45

                   

CELKEM

10. ZÁPASŮ

     .místo

 

Bodů celkem

 

TJ Trstěnice - Starší přípravka – turnaje

 

Kolo

Datum

Den

Výkop:

St.přípravka

 

Výsl.:

Body

Poznámka:

km

1

5.9.

Ne.

13.00

TJ Trstěnice

         

2

12.9.

Ne.

10,00

Sokol Kynžvart

         

3

19.9.

Ne.

10.00

TJ Trstěnice

         

4

26.9.

Ne.

10.00

Sokol Kynžvart

         

5

3.10.

Ne.

13.00

FC Fr.Lázně

         

6

10.10.

Ne.

9,00

FK Hvězda Cheb

         

7

17.10.

Ne.

10.00

Jiskra Plesná

         

8

24.10.

Ne.

9,00

FK Hvězda Cheb

         

9

31.10.

Ne.

14,00

FK Skalná

         

10

7.11.

Ne.

10.00

FK Skalná

         
                   

CELKEM

10. turnajů

 

Bodů celkem

 

 

TJ Trstěnice - Mladší přípravka - turnaje

 

Kolo

Datum

Den

Výkop:

Ml. přípravka

 

Výsl.:

Body

Poznámka:

km

1

4.9.

So.

10.00

Trstěnice B

         

2

11.9.

So.

14.00

FK Skalná

         

3

18.9.

So.

10.00

FC Fr.Lázně

         

4

25.9.

So.

9.00

FK Hvězda Cheb B

         

5

2.10.

So.

10.00

FC Fr.Lázně

         

6

9.10.

So.

9.00

FK Hvězda Cheb B

         

7

16.10.

So.

9,00

Trstěnice A

         

8

23.10.

So.

10.00

Trstěnice A

         

9

30.10.

So.

10.00

FK Skalná

         

10

6.11.

So.

10.00

Trstěnice B

         
                   

CELKEM

10. turnajů

 

Bodů celkem

 

 

 

 

 

POZNÁMKA:

 

A.) – „km“ jsou vzdálenosti ze hřiště z Trstěnic na hřiště soupeře na zápas / jeden směr.

B.) – Odjezd je uveden v čase ze hřiště v Trstěnicích.

C.) – Označení x / hrají A“-B“mužstvo v jednom dni.                                           

D.) – Tréninky dle plánu a Rozpisu

E.) – Příprava hřiště, areál – neděle 1.8.2021 od – 10.00 hod..

F.) – Turnaj „Trstěnice open 2021“ / sobota 17.7.2021, od: 08.00 hod.

G.) – Vše je uvedeno na našich www.tj-trstenice.cz                                                                               Vypracoval: J.Zeman / 2.9.2021