TJ ROZVOJ TRSTĚNICE, z.s. - oddíly kopané, č.j: 411 0301, Trstěnice 124, 353 01 Mar. Lázně
R O Z P I S - ročník 2023/2024 – jaro
Mužstvo: „A“ – krajský přebor
Kolo |
Datum |
Den |
Sraz odjezd |
Výkop: |
Domácí: |
Hosté: |
Výsl.: |
Body |
Poznámka: |
km |
15. |
23.3. |
So. |
8,30 |
10,30 |
Trstěnice |
Vintířov |
50 |
|||
16. |
30.3. |
So. |
12,30 |
15,30 |
Citice |
Trstěnice |
38 |
|||
17. |
6.4. |
So. |
8,30 |
10,30 |
Trstěnice |
Kr.Poříčí |
|
|
45 |
|
18. |
13.4. |
So. |
12,30 |
14,30 |
M.Lázně B“ |
Trstěnice |
8 |
|||
19. |
20.4. |
So. |
8,30 |
10,30 |
Trstěnice |
LOKO K.Vary |
58 |
|||
20. |
28.4. |
Ne. |
14,30 |
17,00 |
Toužim |
Trstěnice |
38 |
|||
21. |
4.5. |
So. |
8,30 |
10,30 |
Trstěnice |
Hroznětín |
75 |
|||
22. |
11.5. |
So. |
14,30 |
17,00 |
Lomnice |
Trstěnice |
45 |
|||
23. |
18.5. |
So. |
14,30 |
17,00 |
Chodov |
Trstěnice |
52 |
|||
24. |
25.5. |
So. |
8,30 |
10,30 |
Trstěnice |
Slavia K.V.B“ |
60 |
|||
25. |
2.6. |
Ne. |
14,00 |
17,00 |
Ostrov B“ |
Trstěnice |
70 |
|||
26. |
8.6. |
So. |
8,30 |
10,30 |
Trstěnice |
Nové Sedlo |
50 |
|||
14. |
15.6. |
So. |
7,45 |
10,30 |
K.V.Dvory |
Trstěnice |
55 |
|||
CELKEM |
13.zápasů - 6x domácí |
. místo |
Bodů celkem |
Mužstvo: „B“ – Okresní přebor mužů Cheb
Kolo |
Datum |
Den |
Sraz odjezd |
Výkop: |
Domácí: |
Hosté: |
Výsl.: |
Body |
Poznámka: |
km |
||
12 |
6.4. |
So. |
13.00 |
14.30 |
Trstěnice |
TJ Hranice |
66 |
|||||
13 |
13.4. |
So. |
15.00 |
16.30 |
Sok. V.Hleďsebe |
Trstěnice |
6 |
|||||
14 |
20.4. |
So. |
12.00 |
14.30 |
Trstěnice |
Vojtanov |
45 |
|||||
15 |
28.4. |
Ne. |
11.30 |
14.00 |
Křižovatka |
Trstěnice |
50 |
|||||
16 |
4.5. |
So. |
13.00 |
14.30 |
Trstěnice |
Hrozňatov |
41 |
|||||
17 |
11.5. |
So. |
12.00 |
14.00 |
L.Kynžvart |
Trstěnice |
16 |
|||||
18 |
18.5. |
So. |
11.30 |
14.00 |
TJ Luby |
Trstěnice |
56 |
|||||
19 |
25.5. |
So. |
13.00 |
14.30 |
Trstěnice |
Milhostov |
36 |
|||||
21 |
1.6. |
So. |
15.00 |
17.00 |
Nový Kostel |
Trstěnice |
47 |
|||||
22 |
8.6. |
So. |
13.00 |
14.30 |
Trstěnice |
Stará Voda |
12 |
|||||
20 |
15.6. |
So. |
13.00 |
14.30 |
Trstěnice |
LOKO M.Lázně |
8 |
|||||
|
||||||||||||
CELKEM |
11 .zápasů - 6x domácí |
. místo |
Bodů celkem |
|||||||||
Krajský přebor mladších žáků – Trstěnice/ Lázně Kynžvart ( jaro - hrajeme na hřišti v Trstěnicích)
Mladší a starší žáci odjíždějí k zápasům společně autobusem od MARIONU z Velké Hleďsebe
Kolo |
Datum |
Den |
Výkop st. |
Výkop ml. |
Domácí: |
Hosté: |
Výsl. |
Body |
Hřiště: |
km |
|
12. |
7.4. |
Ne. |
10.00 |
11.45 |
Trst./Kynžvart |
Hájek Jun. |
69 |
||||
13. |
14.4. |
Ne. |
10.00 |
11.45 |
Ostrov |
Trst./Kynžvart |
UMT |
70 |
|||
14. |
21.4. |
Ne. |
10.00 |
11.45 |
Trst./Kynžvart |
Cheb/Skalná |
36 |
||||
15. |
- |
- |
- |
- |
|||||||
17. |
1.5. |
Stř. |
10.00 |
11.45 |
Trst./Kynžvart |
- |
|||||
16. |
5.5. |
Ne. |
10.00 |
11.45 |
Trst./Kynžvart |
Sedlec |
59 |
||||
18. |
8.5. |
Stř. |
11.45 |
10.00 |
Aš |
Trst./Kynžvart |
Střelnice |
58 |
|||
Upozornění |
Od: 8.5.2024 se tabulka rozdělí na 2 skupiny a v nástavbě se sehrají další 3 – 4 zápasy |
||||||||||
|
|||||||||||
CELKEM |
6. ZÁPASŮ |
.místo |
Bodů celkem |
||||||||
Starší přípravka A“ + B“ – TURNAJE - na hřišti v Trstěnicích
Poř. |
Datum |
Den |
Výkop: |
Datum |
Den |
Výkop: |
|
1. |
27.4. |
So. |
13.30 |
3. |
19.5. |
Ne. |
13.30 |
2. |
12.5. |
Ne. |
13.30 |
4. |
2.6. |
Ne. |
13.30 |
Mladší přípravka A“ + B“ – TURNAJE - na hřišti v Trstěnicích
Poř. |
Datum |
Den |
Výkop: |
Datum |
Den |
Výkop: |
|
1. |
27.4. |
So. |
9.00 |
3. |
19.5. |
Ne. |
9.00 |
2. |
12.5. |
Ne. |
9.00 |
4. |
2.6. |
Ne. |
9.00 |
ELÉVOVÉ – organizují a řídí si turnaje sami (Krampera Jan)
Vše je uvedeno na našich www.tj-trstenice.cz Vypracoval: J.Zeman / 22.2.2024