text1

B mužstvo 1

HC spolecna 2016

Vážení sportovní přátelé,

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, za materiální či finanční pomoc. V dnešní době je každá pomoc z Vaší strany pro naši TJ vítaná a velmi ceněná.

TJ má tři fotbalové oddíly a dvě hokejová mužstva, přičemž všechna mužstva vystupují v okresních a krajských soutěžích na veřejnosti, kde reprezentují jak Obec Trstěnice, tak také sportovní oddíl a samozřejmě i Vás partnery.

Hráči a vedení klubu si plně uvědomují, že bez Vaší pomoci bychom jen stěží mohli existovat. Pyšníme se naším sportovním areálem v Trstěnicích, kde rádi uvítáme Vaše logo na reklamních tabulích kolem hřiště, kde můžete prezentovat Vaši firmu.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na naše mistrovská utkání.

Děkujeme Vám ještě jednou za veškerou pomoc a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Jsme s úctou

Za TJ ROZVOJ TRSTĚNICE

Jaroslav Zeman                                                   Mgr. Jaroslav Veselka

Prezident klubu                                                               Víceprezident