text1

2020 pojd na to

Vážení sportovní příznivci!

po přijetí krizového a karanténního opatření Vlády České republiky, ze dne: 12. a 15.března 2020, čísl.215, se tímto ruší  veškeré sportovní soutěže a to až do odvolání.

za TJ ROZVOJ TRSTĚNICE,z.s.
Jaroslav Zeman – předseda

Poděkování, pozvání na mistrovská utkání FC ROZVOJ Trstěnice sezóna 2016 / 2017

A mužstvo

B mužstvo 1

HC spolecna 2016

Vážení sportovní přátelé,

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, za materiální či finanční pomoc. V dnešní době je každá pomoc z Vaší strany pro naši TJ vítaná a velmi ceněná.

TJ má tři fotbalové oddíly a dvě hokejová mužstva, přičemž všechna mužstva vystupují v okresních a krajských soutěžích na veřejnosti, kde reprezentují jak Obec Trstěnice, tak také sportovní oddíl a samozřejmě i Vás partnery.

Hráči a vedení klubu si plně uvědomují, že bez Vaší pomoci bychom jen stěží mohli existovat. Pyšníme se naším sportovním areálem v Trstěnicích, kde rádi uvítáme Vaše logo na reklamních tabulích kolem hřiště, kde můžete prezentovat Vaši firmu.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na naše mistrovská utkání v sezóně 2016 / 2017.

Děkujeme Vám ještě jednou za veškerou pomoc a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Jsme s úctou

Za TJ ROZVOJ TRSTĚNICE

Jaroslav Zeman                                                   Mgr. Jaroslav Veselka

Prezident klubu                                                               Víceprezident