text1

POZVÁNKA

Farmáři z Trstěnic si Vás dovolují co nejsrdečněji pozvat

na slavnostní ukončení hokejové sezóny 2018 / 2019

které se koná v pátek 7.6.2019, od 19,30 hod.

v pivnici U Smrků v Sokolově,ul.Slovenská 1820,

č.t.: 352 600 413, 605 803 383.

Program:

1.) Vyhodnocení soutěžního ročníku 2018 / 2019

2.) Záměr – příprava – rozhodnutí v roč.2019/2020

3.) Poděkování - občerstvení

Na setkání s Vámi se těší

Za Farmáře Trstěnice

Jaroslav Zeman,

prezident klubu

vary2019

Poděkování, pozvání na mistrovská utkání FC ROZVOJ Trstěnice sezóna 2016 / 2017

A mužstvo

B mužstvo 1

HC spolecna 2016

Vážení sportovní přátelé,

Děkujeme Vám za dosavadní spolupráci, za materiální či finanční pomoc. V dnešní době je každá pomoc z Vaší strany pro naši TJ vítaná a velmi ceněná.

TJ má tři fotbalové oddíly a dvě hokejová mužstva, přičemž všechna mužstva vystupují v okresních a krajských soutěžích na veřejnosti, kde reprezentují jak Obec Trstěnice, tak také sportovní oddíl a samozřejmě i Vás partnery.

Hráči a vedení klubu si plně uvědomují, že bez Vaší pomoci bychom jen stěží mohli existovat. Pyšníme se naším sportovním areálem v Trstěnicích, kde rádi uvítáme Vaše logo na reklamních tabulích kolem hřiště, kde můžete prezentovat Vaši firmu.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na naše mistrovská utkání v sezóně 2016 / 2017.

Děkujeme Vám ještě jednou za veškerou pomoc a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Jsme s úctou

Za TJ ROZVOJ TRSTĚNICE

Jaroslav Zeman                                                   Mgr. Jaroslav Veselka

Prezident klubu                                                               Víceprezident