Vyhodnocení brigády – 6.3.2022

Brigáda byla zaměřená k přípravě sportovního areálu na soutěž.ročník 2021/22 – JARO, která se uskutečnila v neděli – 6.3.2022, od: 13.00 hod. po dohodě realizačních týmů jednotlivých mužstev.

V úvodu bych chtěl všem přítomným, co byli na brigádě upřímně poděkovat za přístup a účast na této akci, které se zúčastnilo 32 lidí. „Výborná účast“. Přesto mě mrzí, že druhá polovina (25 lidí) chyběla (hráči a ostatní). Vždy říkám, že si vše budujeme a vylepšujeme pro sebe. Vážím si a ještě jednou děkuji za přístup rodičů dětí.

I když bylo nepříznivé počasí, strašná zima – studený – ledový vzduch, tak se opět hodně práce udělalo. „Je jen škoda, že se vše nedodělalo“. Úspěchem brigády je vždy vše řádně připravit a zorganizovat. Pan Franěk během týdne připravoval nářadí a materiál, zakoupil ochranné a čisticí prostředky za 1.560,- Kč atd. Po brigádě si vše zase převzal, uschoval, zaevidoval na další brigády. Proto je potřeba vše vracet na své místo, kde jste to přebírali. Již na pozvánce jste měli napsaný, abyste si popř. donesli nářadí, či pomůcky svoje, z domova.

Účastníci brigády byli rozděleni do skupin. První byl vždy určený vedoucím skupiny.

  1. Skupina – Chalupský Pavel, Šanda Jiří – se zaměřili na dodání sítě a na tři ochranné stěny - sítě za brankami, přivázání ke sloupkům, k háčkům, srovnání zamotaných ok atd. Nebylo dokončeno.
  2. Skupina – Chalupský Petr, Hušek Zd., Kovárník F., Kvěšek P., König K.- postavit a dát sítě na 4 brány, vyvěsit, zamknout, umýt ředidlem špinavé brány od izolace atd. Nebylo doděláno.
  3. Skupina – Synek O., Lorenz M., Chlapec T., Oleksink T.- vyčistili rošty, celý chodník od trávy, mechu, kolem zábradlí – vše doděláno.
  4. Skupina – Hlávková V.- Schallerová, Hetešová, - umývání oken, řádný úklid, mytí sprch atp. Nebyly dodělané šatny hostů a domácích.
  5. Skupina – Máder
  6. Skupina – Kováník D.- Beníšek L., Nezval L., Čermák K., Dvořák V.- vyměřování hřišť, otvory pro rohové praporky, terčíky, - nebylo doděláno.
  7. Skupina – Vítek M.- 5x děti, Jiráňovi, Klírovi, - řádný úklid a vyčištění tribuny, okolo garáží, plochy atd.- vše doděláno.
  8. Skupina – Karlíček L.- Šedina J., místnost – prostor u rozhodčích, vybílení, úpravy atd. – nedodělaný.

Poznámka: zúčastnilo se:

Z A“ týmu – 10 lidí, z B“ týmu – 9 lidí, rodičů od dětí – 13. Celkem se brigády zúčastnilo 32 lidí.

Závěrem:

Po skončení brigády část lidí odjela domů, i když měli v hospodě – klubovně zajištěný na zahřátí teplý čaj, pití, či párek. Poznatky z brigády byly zpracovány na základě podkladů. Jestli jsem na někoho, nebo na něco zapomněl, tak se omlouvám.

Děkuji všem.

brigada2022

       

V Trstěnicích: 7.3.2022                      příloha: fotografie                                za: TJ ROZVOJ TRSTĚNICE – Jaroslav Zeman