TRSTĚNICKÝ PLES SPORTOVCŮ

11.1.2020

Vážení přátelé, Výbor TJ Rozvoj Trstěnice upřímně a mnohokrát děkuje všem, účinkujícím, personálu, organizátorům, hostům, obzvlášť děkuje jejím partnerům a sponzorům za úspěšný průběh

prvního trstěnického „Plesu sportovců“.

Náš klub, který má hokejový tým, dvě fotbalová mužstva dospělých a poprvé v historii i 3 týmy mladých fotbalových nadějí – by chtěl poděkovat všem, kdo se podíleli na pořádání plesu a lidem bez kterých by náš klub nemohl tak skvěle fungovat.

Sponzorům, hráčům, rodičům našich malých fotbalistů, starostce Trstěnic paní Repíkové, viceprezidentovi klubu panu Veselkovi, ale hlavně člověku který našemu klubu obětoval každý svůj čas a energii a bez kterého by tento klub nedosáhl tolik úspěchů a nevznikl ani tak krásný areál a tím je náš prezident klubu Jarda Zeman!

Chtěli bychom všem říci, že celý ples si organizoval náš klub sám a to proto, abychom získali co nejvíce peněz a to hlavně pro mládežnická družstva. Tímto chceme poděkovat trenérovi mládeže Honzovi Kramperovi, Milanu Jahodovi, Honzovi Ryšánkovi a všem co pomáhají na trénincích. Také samozřejmě i trenérům mužských týmů - Vráťovi Dvořákovi, Davidu Kovárníkovi a Petru Nečasovi.

Dražba dresu, taneční vystoupení atd., lístky na bohatou tombolu kde bylo cca 350 cen.

Na baru který měla na starost p.Lamatová, bylo hodně pití, jídla a skvělá obsluha.

Poděkování patří také hudební skupině ANYWAY, která nás provázela a bavila celý večer.

Již se těšíme na 2. ročník, který proběhne 9.1.2021 opět v K.D. Drmoul

Fotodokumentaci z plesu pro Vás připravili: Marek Čeček a Michal Vítek