OHLÉDNUTÍ ZA FOTBALOVÝM ROČNÍKEM 2014/2015

„Očima prezidenta klubu Trstěnic“

1.“A“ třída:

Nováček soutěže mužstvo Trstěnic ročník 2014/2015

V 1.A“ třídě si vedl velmi dobře a 4.kola před koncem soutěže atakoval přední místa v tabulce o postup do krajského přeboru …

Mužstvo se v soutěži umístilo na 4.místě. V kolektivu se zapojilo 22 hráčů, kde bezesporu velkou zásluhu na tomto úspěchu měl nejlepší střelec soutěže Vašek Bezdička, který nastřílel 39 branek, druhý trstěnický střelec Ruda Kojma se v soutěži střelců 1.A“ třídy umístil na 25.místě, když vstřelil 9 branek.

Okresní soutěž:

„B“ tým Trstěnic se v okresní soutěži v roč.2014/2015 stal „nejslušnějším mužstvem soutěže“, kde od OFS Cheb obdržel pohár a finanční odměnu.

V OS se umístili na výborném 2.místě. O tento úspěch se zasloužilo a podílelo všech 18 hráčů týmu. V tabulce střelců v OS se umístil Hušek Zdeněk na 2.místě s 19 ti brankami. Bezdička Václav na 4. místě s 12 ti góly a 7.místo patřilo Miroslavu Kalovi s 11 brankami.

Okresní přebor – senioři:

Stará garda Trstěnic (hráči nad 37 let) v soutěži seniorů v okresním přeboru Tachovska neobhájila loňské první místo. Po nevydařeném podzimu však obsadila v letošním ročníku 2014/2015 pěkné 2.místo. V příštím ročníku by se chtěla pokusit o „návrat na trůn“.

V soutěži střelců se umístil ze všech mužstev na 1.místě Vašek Bezdička s 12 ti brankami, na 5.místě s 9 ti góly skončil Kroupar Petr a Hort Patrik obsadil 7.místo s 8.góly. Za trstěnické mužstvo se v této soutěži zapojilo 23 hráčů nad 37 let.

Ještě jedna zajímavost, Karlovarským krajským fotbalovým svazem řízený krajský přebor 1.“A“třída a 1.“B“ třída se náš hráč Vašek Bezdička stal nejlepším střelcem ze všech soutěží s 39 brankami. Na 2.místě – Svoboda Vlastimil z Aše s 30 brankami a na 3.místě se umístil – Kliment Lukáš z Toužimi s 29 brankami v soutěži krajského přeboru mužů.

Všem hráčům Trstěnic, kteří se podíleli na velmi úspěšné sezóně, realizačním týmům a lidem, kteří se točili a pomáhali trstěnickému fotbalu, zajišťovali servis, pečovali o náš sportovní areál v Trstěnicích a se kterým se právem mohou pyšnit a chlubit, těm všem bych chtěl moc a moc poděkovat.

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA TRSTĚNICE velmi děkuje všem našim partnerům a sponzorům, za veškerou jejich pomoc, ať již materiální, či finanční, bez které by nemohla naše mužstva vůbec existovat!

Veškeré další přehledy, podrobnosti, fotografie, atd, jsou na našich www.tj-trstenice.cz o které nám pečuje Petr Kvíčala.

 

 

                                                                                             Za: TJ Rozvoj Trstěnice – prezident klubu

V Trstěnicích dne: 25.6.2015                                                                       Jaroslav Zeman