Zpráva z mládežnických oddílů TJ Rozvoj Trstěnice

 

Podzim 2019

Po ukončení spolupráce s Velkou Hleďsebí, jsme nalezli útočiště ve velmi kvalitním zázemí fotbalového areálu TJ ROZVOJ Trstěnice.

             Novou sezonu jsme startovali letní přípravou a příměstským soustředěním v našem novém domově. Vše proběhlo v naprostém pořádku a ku spokojenosti všech zúčastněných.

             Do soutěžního ročníku 2019/2020 jsme přihlásili jedno družstvo starší přípravky a dvě družstva mladší přípravky, kde jsme sloučeni s oddílem TJ SOKOL Lázně Kynžvart.

             V současné době máme 25 dětí, nikdo s fotbalem neskončil, máme pouze jednoho dlouhodobě zraněného Milana Michálka, ale měl by se zapojit do zimní přípravy. Díky změně působiště nám i dost dětí přišlo. Ještě jsme bohužel nestihli zapracovat na spolupráci s mateřskou školkou v Trstěnicích, ale dávám si to jako hlavní úkol v jarní části soutěže. Díky tomu očekávám další příchod dětí.

             Spolupráce s rodiči, je na dobré úrovni, hlavně jsme mezi rodiči objevili i sponzory, kteří nám pomohli s materiálním vybavením do začátku, dopravou na tréninky i zápasy.

             Tak a teď k výsledkům

             Starší přípravka – díky tomu, že máme v týmu velkou převahu ročníku 2010, hrajeme proti klukům ročníku 2009, tuto sezonu beru jako přechodnou, kde vychytáme chyby a zapracujeme na slabinách týmu jakou je koordinace, posílení hlubokého stabilizačního systému, upřednostnění týmového výkonu před individuálním a celkový herní projev. Prioritní bude sezona 2020/2021, kde bychom měli soutěž bez problému vyhrát.

             Mladší přípravka – u mladších přípravek se bohužel setkávám s velkou absencí, která je způsobena, zejména tím, že jsou děti často nemocné a proto bych vyzdvihl spolupráci s Kynžvartem. Výsledkově to u mladší přípravky neberu na velkou váhu, jelikož děti se s fotbal teprve seznamují a máme spoustu nováčků, kteří hrají svou první sezonu.

Realizační tým se nám podařilo vytvořit velmi kvalitní. Vedoucí mládeže: Milan Jahoda; sekretář: Veronika Majerčíková; hlavní trenér: Krampera Jan; trenéři: Daniela Synková, Radek David; trenéři brankářů: Marek Čeček, Jan Ryšánek. A pomáhají nám i kluci z řad dospělých týmů.

Závěrem několik úkolů a akcí, které musíme v nejbližší době splnit.

-          Zimní halové turnaje

-          Doladění tělocvičen (klíče ke vstupu)

-          Vánoční besídka ve Valech u Březího Vlka

-          Schůzka s rodiči (požadavky trenérů a zpětná vazba na funkci a změnu oddílu)

-          Sportovní spolupráce s MŠ Trstěnice

-          Uspořádání akce létajících trenérů a spolupráce s trenérem okresu Cheb

 

 

Zapsal: Krampera Jan                                                                                               Dne: 31.10.2019