Přátelský turnaj v Plzni Lhota

V sobotu 31.8.2019 jsme vyrazili na domluvený přátelský turnaj do Plzeňské části Plzeň Lhota. Byli týmy, Lhota 2009-2010, Lhota 2011-2013 Viktoria Plzeň - dívky 2009, Trstěnice 2010, Trstěnice 2011-2013.

První zápas hráli naši mladší kluci se Lhotou mladšími.

Zápas dopadl 6 -19 pro Lhotu poločas 2 - 11.

Za mladší nastoupili: Rezek Vojta, Novozámský Dominik, Jahoda Milan - brankář, Macháček Tomáš, Hlávka Matyáš, Baloun Denis, Fabián David, Chmela Samuel, Knap Lukáš.

branky dali: Novozámský Dominik 4x, Chmela Samuel a Fabián David.

Klukům děkuji za kvalitní výkon a snahu o góly.

Další zápas hráli naši kluci 2010 proti Lhotě 2009-2010.

Výsledek zápasu 4 - 5 pro Lhotu poločas 3 - 3

Nastoupili: Novozámský Martin - brankář, Ambrož Marek, Králík David, Köhler Fanouš, Plzák Adam, Bubeníček Daniel, Milfait Daniel, Weis Daniel, Babáček Lukáš.

Branky dali: Plzák Adam 2x, Králík David, Köhler František.

V zápase jsme byli jednoznačně lepší, ale absence brankářů i přes dobře chytajícího Martina Novozámského, který chyběl v útoku, byla velmi vidět. Kluci se velmi snažili a v zápase ještě 2x nastřelili břevno a jednou tyčku. Byl to parádní, bojovný zápas, plný krásných šancí.

Následoval zápas s holkama Viktorky Plzeň.

Naši mladší s ní odehráli 10 minut - podrobnosti bohužel nemám, ale vím, že gól jsme nedali.

Pak s Viktorkou hráli naši starší. Zapas skončil 1 - 3 pro Viktorku. Zápas byl také velmi bojovný a rychlý, ale možná i úcta kluků k holkám, absence brankáře a nedostatečný důraz v soubojích nám nedovolil vyhrát. Holky byly velmi kvalitní a byla vidět ligová úroveň. První a náš jediný gól v tomto střetnutí dal David Králík.

Chci poděkovat rodičům za pomoc s dopravou, za povzbuzování a svačinu pro děti. Pak děkuji Michal Vítek za focení a pískání zápasů.