Přátelák s Chodským Újezdem

Dnešní přátelský zápas s Chodským Újezdem, byl pro nás velikým překvapení od začátku až do konce. Už při příjezdu na hřiště bylo patrné, že soupeř zvolil jinou kategorii. Takže jsme hráli proti mladším a starším žákům, kluci byli jen o 3 až 6 let starší. Ale velké překvapení nastalo, když se písklo do píšťalky a po první časti, kterých se hrálo celkem 5 po 15-ti minutách, byl výsledek 0:0.Tuto část odehráli Králík Pavel, Králík David, Bubeníček Daniel, Köhler František, Novozámský Martin, Novozámský Dominik, Bobek Pavel a Bobek Jan.

Další část odehráli Bobek Pavel, Chmela Samuel, Ambrož Marek, Fabián David, Milfajt Daniel, Rezek Vojtěch, Hlávka Matyáš a Baloun Denis. Tato část skončila 7:0 pro soupeře.

Třetí část jsme se soupeřem remizovali 2:2.

Čtvrtou část jsme prohráli 3:0

A pátou část jsme vyhráli 3:0

Střelci: Králík Pavel 2x, Novozámský Martin, Bobek Pavel, Bobek Jan

Děkuji všem rodičům za pomoc a povzbuzování a klukům za parádní závěr prvního dne soustředění.

Jste mojí zlatí hoši!!!!!