Soustředění Srpen 2019

Dva dny soustředění nám utekly jako voda. V úterý jsme měli pouze dva tréninky, jelikož v 16 hodin nás vyhnalo počasí, ale kluci si alespoň vychutnali palačinky k svačině. dnes jsme měli velmi náročný a teplý den. V 10:00 trénink do 12:00 následoval oběd (špagety), polední volno, pak trénink (strečink, fotbálek), svačina a přátelské utkání znovu s kluky z Chodského Újezdu.

Dnešní přátelák s Chodským Újezdem

V brance jsme měli Ondru Ježka, který bohužel zůstává po rozhodnutí rodičů v ML. Hráli: David Fabián, Vojta Rezek, Fanouš Köhler, Daniel Milfait, Dominik Novozámský, Martin Novozámský, David Králík, Pavel Králík, Pavel Bobek, Honzík Bobek, Samuel Chmela, Milan Jahoda, Daniel Bubeníček, Denis Baloun, Matyáš Hlávka. V zápase jsme tentokrát střídali všechny hráče, bez rozdílu kvalit. Hrálo se na 4 části po 25 minutách v počtu hráčů 5+1.

První část jsme vyhráli 5-1

druhou prohráli 0-4

třetí vyhráli 4-3

čtvrtou prohráli 2-4

celkové skóre je tedy 11-12 prohra, ale vůbec nejsem zklamán, ba naopak, po tom co mají kluci v nohách se starším soupeřem, je to pro mě výhra velké hodnoty.

Poslední den jsme se rozhodli náročnou část soustředění ukončit a klukům věnovat jeden den zábavy a pořádného řádění, čeká nás v 10:00 bazén na 2 hodinky, pak Kebab a pak Prelát až do večera.

Odehráli jsme dnes i přátelák s Dolním Žandovem, hrálo se 5 částí po 15ti minutách.

První část jsme prohráli 0-2

druhou vyhráli 6-3

třetí vyhráli 5-2

čtvrtou remizovali 1-1

pátou vyhráli 5-0

Celkové skóre 17-8

I přes velkou únavu našich kluků jsme předvedli velmi bojovný výkon. Jsem na kluky neskutečně hrdý.

Góly dali: Köhler Fanouš 3x, Novozámský Dominik 4x, Novozámský Martin 2x, Bobek Pavel 1x, Milfait Daniel 2x, Bubeníček Daniel 3x, Bobek Honzík 2x

Nastoupili: Ondra Ježek, Bobek Pavel a Honzík, Novozámský Dominik a Martin, Jahoda Milan, Macháček Tomáš, Bubeníček Daniel, Hlávka Matyáš, Baloun Denis, Chmela Samík, Köhler František, Milfait Daniel, Fabián David, Rezek Vojta.