Zpráva z ledního hokeje roč.2015/2016 – 16.zápas

*Karel Večeřa od Farmářů střelecky řádil. Večeřa zastoupil střelecky kapitána Láďu Sádla. Trstěničtí zakončili 43 letou hokejovou sezónu. KLM KV kraje byla zkrácená a tím i ukončená. *

HC Farmáři Trstěnice : HC Čerti Ostrov

13 : 7, (4:1, 5:2, 4:4)

Farmáři z Trstěnic odehráli v letošní zkrácené hokejové sezóně svůj poslední zápas KLM KV kraje na svém zimním stadionu v Mariánských Lázních. Trstěničtí tak vítězně zakončili svoji 43letou nepřetržitou hokejovou sezónu, s nepřesvědčivými výsledky a výkony, ale především se špatnou účastí hráčů na zápasech. K zápasu i tentokrát nastoupili jen s velkými problémy a s minimálním počtem hráčů.

Zápas se odehrál s nasazením u obou mužstev. Především tentokrát hosté z Ostrova bruslařsky svojí rychlostí udávali rytmus. Tento mladý tým má velké předpoklady do budoucna.

Farmáři tentokrát postrádali kapitána a tahouna Láďu Sádla, kterého střelecky dnes plně nahradil Karel Večeřa, střelecky řádil a vystřílel si plnohodnotný hattrick šesti góly. Dnešním paličem v utkání se stal od Farmářů Jiří Loskot, který se ve vyložených gólových akcích neprosadil, ovšem na straně druhé si připsal čtyři asistence. Výborně dnes pracovala trstěnická obrana, až na závěr zápasu, ten tak trochu podcenila a umožnila mladým čertům snížit na přijatelný výsledek 13:7.

K nejlepším hráčům u Farmářů patřili: Večeřa, Škornička a Pech.

Rekapitulace: výsledek 13:7, (4:1, 5:2, 4:4). Utkání s přehledem řídila trojice rozhodčích HR: Gendráč ze Staré Vody, ČR: Duršpek z Holýšova a Marzy z Maiánských Lázní, časomíra: Černý.

Tresty 7:3, trestné střílení 0:2, využití 2:2, oslabení 1:0, přihlíželo na 70 diváků.

Branky za Farmáře Trstěnice: 4x Večeřa, 2x Bubla, Tišer Vlasta a Pech Josef, 1x Škornička.Asistenci si připsali: 4x Loskot, 2x Škornička, Pech Josef, Brytkov a 1x Bubla a Večeřa.

Branky za HC Čerti Ostrov: 2x Pospíchal a Kabyl, 1x Trubač J., Pánek a Troška.Asistence: 2x Troška, 1x Trubač J., Pospíchal, Kabyl a Pánek.

SESTAVY – HC Farmáři Trstěnice: Réda, Hasala, Večeřa, Loskot, Škornička, Tišer Vlastimil, Bubla, Pech Josef, Peschel Petr, Brytkov, Pech Milan, realizační tým: Šnajdr, Zeman, Ledvina, Ledvinová.

HC Čerti Ostrov: Heger,Höhnl, Trubač L., Schmied M., Kabyl, Trubač J., Nosek, Trojek, Kadlec, Troška, Čornyj, Pánek, Pospíchal, trenéři: Manlík Petr a Schmied Radek.

Partneři a sponzoři mužstva Farmářů:

- Rodinný pivovar CHODOVAR – p. Plevka Jiří z Chodové Plané

- Truhlářství „HEŘTA“ – p. Heřta Josef - Mariánské Lázně

- ZD „Rozvoj“ Trstěnice – Ing. Wohlrab Göran– Trstěnice u Mar.Lázní

Hráči a vedení klubu jim touto cestou velice děkují.

K zápasu se vyjádřil prezident klubu Jaroslav Zeman:

„Zápas se odehrál dle našich představ. Tímto utkáním jsme také zakončili svojí letošní nepovedenou sezónu, a to především s katastrofální účastí hráčů na zápasech. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem našim příznivcům, realizačnímu týmu, zodpovědným hráčům, médiím a našim partnerům a sponzorům. Jinak ještě uvidíme, co bude dál, v příští sezóně.“

Další podrobnosti, zajímavosti a fotografie Farmářů Trstěnic najdete na www.tj-trstenice.cz , www.hosys.cz