Zpráva z ledního hokeje roč.2015/2016 – 14.zápas

*O zápase rozhodly dva rozdílné výkony brankářů. *Nevydařený zápas brankáře Hasaly. *Hasala si vypil kalich hořkosti až do dna. *Farmáři se již od 2.třteiny nedokázali vzchopit. *O zápase rozhodla 22´- 24´min, když Hasala v brance dostal po třech minelách 3 branky. *

HC Farmáři Trstěnice : HC Mariánské Lázně

5 : 15, (2:1, 1:8, 2:6)

V sousedském derby ve 14.kole KLM KV kraje se střetli dva dlouholetí rivalové HC Farmáři Trstěnice s místním hokejovým celkem s HC Mar.Lázněmi. Od 1.třetiny se hrál pěkný, vyrovnaný, rychlý hokej s nasazením, kde v brankách výborně chytali oba brankáři (Hasala – Webrt) a utkání mělo vynikající atmosféru a šťávu. První třetinu vyhrávali Trstěničtí 2:1, kterou měli výborně rozehraný celý zápas. Druhá třetina však otočila celý vývoj očekávaného zápasu, to když ve 22´- 24´min.dostal trstěnický brankář Hasala tři laciné góly, po jeho chybách. Celek z Mar.Lázní otočil celý vývoj zápasu a šel do vedení. Farmáři poté propadli ve všem, přestali hrát a již se nevzchopili. Soupeř co vystřelil na branku, tak to brankář Trstěnic pustil. Jelikož Farmáři neměli druhého brankáře, tak si Hasala musel vypít kalich hořkosti až do dna a odchytat tak celý zápas až do konce. Dnes mu nebylo přáno a neměl svůj den.

Utkání se hrálo velmi čistě, i když šlo o „derby“. Trstěničtí již v zápase nenašli sílu a soupeř tak jednoznačně vyhrál. V letošní sezóně hraje ve výborné formě a je znát, že 3x v týdnu je na ledě a to přináší ovoce. To se o letošní sezóně Farmářů říci nedá, bez tréninků se již KLM hrát nemůže a to i přes to, že se tentokrát na zápas sešli ve velkém počtu.

Rekapitulace: výsledek 5:15, (2:1, 1:8, 2:6), utkání řídila trojice rozhodčích – HR: Belka, ČR: Marzy – Čelikovský, časomíra a zapisovatel: Kovka a Černý. Tresty 6:4, využití 1:4, oslabení 0:1, přihlíželo na 60 diváků.

Branky za HC Farmáře Trstěnice: Lovas, Pech, Sádlo, Tišer J., Večeřa, asistence: 3x Sádlo, 1x Bubla, Škornička a Bubenščikov.

Branky za HC Mar.Lázně: 5x Formánek, 3x Himl, 2x Žemlička, 2x Říha, 1x Karolík, Chaljavin, Petr, asistence: 4x Formánek, 3x Chaljavin, 3x Himl, 2x Karolík, 2x Petr, 1x Žemlička a Hampejs.

SESTAVY – HC Farmáři Trstěnice: Hasala, Sádlo, Dibala Z., Večeřa, Lovas, Loskot, Škornička, Bubenščikov, Tišer V., Bubla, Barták, Brytkov, Němec, Pech Milan, Tišer J., realizační tým: Šnajdr, Zeman - Ledvina, Ledvinová.

HC Mariánské Lázně: Webrt, Zhříval, Himl, Říha, Žemlička, Vašíček, Roth, Petr, Chaljavin, Budka, Formánek, Karolík, Hampejs, trenéři: Konfršt - Česal.

Partneři a sponzoři mužstva Farmářů:

- MERIENSERVIS s.r.o.- p.Denková D. - Mariánské Lázně

- EFEKTA s.r.o.- p.Outrata J. - Mariánské Lázně

- EUTIT s.r.o.- p.Dragoun P. – Stará Voda

Hráči a vedení klubu jim touto cestou velice děkují.