Zpráva z ledního hokeje roč.2015/2016 – 12.zápas

*Kapitán Trstěnic Láďa Sádlo si vystřílel další hattrick. *Farmáři po třech porážkách konečně získali body. *Trenéři měli radost z bodů, ze hry již tak ne.*

HC Čerti Ostrov : HC Farmáři Trstěnice

6 : 10, (3:5, 3:3, 0:2)

Odložený zápas KLM KV kraje Čerti Ostrov z finančních důvodů odehráli u hostů na zimním stadionu v Mariánských Lázních.

Mladý, bojovný tým z Ostrova bojoval, jezdil jako „čert“ a zanechal v Mar.Lázních pěkný dojem. Jen svojí nedisciplinovaností se připravili o lepší výsledek. Toto mužstvo bylo velmi dobře nabrusleno a dělalo Farmářům velké starosti. Naopak, Farmáři se opět sešli až o 14ti dnech a to bez tréninku a opět v jiném složení – sestavě, což pak bylo znát i na jejich výkonu a výsledku. Bez těchto argumentů se již dnes KLM hrát nedá.

Trstěničtí hráli velmi špatně a opět podali hrozný výkon. Na tucet gólových šancí zahodili, ještě, že kapitán mužstva Láďa Sádlo vstřelil svůj další hattrick a k jeho výkonu se ještě přiblížili a patřili k těm lepším – Škornička, Hasala a Milan Pech. U Čertů se hattrickem blýskl Martin Pospíchal.

Rekapitulace: výsledek 6:10, (3:5, 3:3, 0:2), utkání velmi dobře a s přehledem odřídila trojice rozhodčích HR – Vrbický, ČR: Julánek – Marzy, tresty 10:7, využití 2:2, oslabení 0:0, přihlíželo 50 diváků.

Branky za HC Čerty Ostrov: 05:29´- Pospíchal (Nosek), 07:14´- Pospíchal, 09:35´- Trubač J. (Kadlec – Kabyl), 33:06´- Kabyl (Pospíchal), 36:54´- Pospíchal, 37:44´- Pospíchal (Trubač L.).

Branky za Farmáře Trstěnice: 01:05´- Bubla (Sádlo – Barták), 07:08´- Hasala (Večeřa), 10:03´- Večeřa, 13:82´- Sádlo (Barták), 19:42´- Škornička (Večeřa), 31:08´- Sádlo, 33:34´- Bubla (Škornička – Pech J.), 39:31´- Barták (Sádlo), 50:16´- Sádlo – Škornička, 58:03´- Boháček, (Večeřa – Dibala Z.).

SESTAVY – HC Čerti Ostrov: Hasič, Trubal L., Pospíchal, Kabyl, Kadlec, Čornyj, Trubač J., Nosek, Podhajský, Schmied M., Kadlec Martin, trenéři: Manlík – Hohnlová.

HC Farmáři Trstěnice: Réda, Sádlo, Dibala Z., Večeřa, Loskot, Škornička, Pavlík, Bubenščikov, Barták, Bubla, Pech Josef a Milan, Pavlů, Brytkov, Tišer V., Peschel, Němec, Boháček, Hasala, Tišer Jakub, trenéři: Šnajdr – Zeman.

Partneři mužstva Farmářů pro toto utkání byli:

- HART-PIPE s.r.o.- p.Petrov Petr ze Sokolova

- AUTOSPEKTRUM 2000 s.r.o.- z Mariánských Lázní

- Volka a syn s.r.o.- p.Radek Volka – Tisová u Tachova

Hráči a vedení klubu jim touto cestou velice děkují.