Zpráva z ledního hokeje roč.2015/2016 – 8.zápas

*Barták a Večeřa si vystříleli hattrick. *Trstěnický válec převálcoval Čerty z Ostrova. *Mladý celek hostů nestačil na zkušené Farmáře. *Farmáři si zaslouženě připsali 3 body. *

HC Farmáři Trstěnice : HC Čerti Ostrov

13 : 2, (6:0, 3:1, 4:1)

V domácím prostředí přivítali Farmáři z Trstěnic mladý, nezkušený tým z Ostrova. Dle očekávání v 8.kole KLM KV kraje body zůstaly doma. Od samého začátku Trstěničtí přehrávali soupeře a již v 10.minutě vedli 4:0. Pak se rozchytal k vynikajícímu výkonu v brance Čertů teprve 15ti letý brankář Heger Dominik, který se v brance překonával a tak nedopustil větší porážku. Na straně druhé, u Farmářů, paličem utkání se stali: Sádlo a Tišer. Jinak velmi čistě hrané utkání, ve kterém si hattrick vystříleli Barták a Večeřa, kteří vstřelili po 3 brankách, po dvou gólech přidali Boháček s Bubenščikovem a po jednom gólu – Pech J., Tišer a Peschel P. Za hosty se prosadil Trubač a Schmied.

Utkání velmi dobře a s přehledem řídila trojice rozhodčích HR – Vrbický, ČR – Vilhelm a Juránek. Přihlíželo na 50 diváků.

Sestavy – HC Farmáři Trstěnice: Hasala, Sádlo, Dibala Z., Večeřa, Loskot, Škornička, Bubenščikov, Tišer, Bubla, Pech J., Boháček, Barták, Peschel P., Brytkov, Pech M., trenéři: Šnajdr - Zeman.

HC Čerti Ostrov: Hasič, Heger, Nosek, Trojek, Trubač Ladislav, Čornyj, Schmied, Kadlec, Kabyl, Loula, Růžička, Trubač Jan, trenéři: Manlík a Schmied.

K zápasu se vyjádřili trstěnický trenér Šnajdr : „Do utkání jsme dobře vstoupili, od samého začátku jsme dobře taktizovali a soupeře jsme přestříleli. Od druhé třetiny jsme se nechali uspokojit velkým náskokem, začali jsme sólovat a místo kombinace jsme se často zbytečně pouštěli do nepřipravené střelby. Hostům výborně zachytal brankář a nám dělalo velké problémy ho překonat.“