Zpráva z ledního hokeje roč.2015/2016 – 7.zápas

*Hattrickem se blýskl trstěnický Jirka Loskot. +Farmáři nezvládli 1. Třetinu, měli zbytečný respekt ze soupeře. +Domácí tým bruslařsky převyšoval hosty. + O zápasu rozhodla 1. třetina. +

HC Stadion Cheb : HC Farmáři Trstěnice

11:9, (7:3, 4:4, 0:2)

V 7.kole KLM KV kraje zajížděli Farmáři z Trstěnic do Chebu, kde je čekal aspirant na postup do vyšší soutěže Stadion Cheb. Asi podvědomí u hráčů z Trstěnic o síle, a zvěstech o soupeři zapříčinilo to, že nastoupili k zápasu se zbytečným respektem, na což doplatili prvních 10 minut zápasu, když stav byl již 6:1 pro domácí. Těchto 10 minut Farmáři hráli špatně, nebruslili, nebojovali, jen koukali, jak domácí tým na ně „vlítl“ a přehrával je po všech stránkách.

V 10 minutě přijel čtvrtý trstěnický obránce Škornička Jakub (píchnul kolo u auta na cestě k zápasu) a hned se zpevnila trstěnická obrana a Farmáři vyrovnali hru. Domácí tým výborně bruslil a jeho nacvičené kombinační akce a zajíždění za obránce, dělalo Farmářům nemalé starosti a tak první třetinu vyhrávali 7:3. Jak se později ukázalo, ta rozhodla o výsledku zápasu. Trstěnickým se povedla 2. třetina a nastal doslova zvrat, začali si věřit, začal se rozchytávat brankář Réda a svůj den měl i Jirka Loskot, který vstřelil 4 góly. V závěru zápasu ucítili Farmáři šanci na vyrovnání, ale to se jim již nepodařilo a v zápase podlehly Stadionu Cheb 11:9, když druhou třetinu remizovali 4:4 a v poslední dokonce vyhráli 2:0.

Rekapitulace – výsledek 11:9, (7:3, 4:4, 0:2), branky za HC Stadion Cheb: 3x Stoklásek, 2x Šafařík a Novotný, 1x Kohout, Buchal, Boušek a Pfister. Branky za Farmáře Trstěnice: 4x Loskot, 2x Sádlo, 1x Pech M., Barták a Boháček.

Utkání velmi dobře řídila trojice rozhodčích: HR – Belka, čároví: Suchý a Hertink, tresty 9:11, využití 3:2, oslabení 1:1, přihlíželo na 100 diváků.

Sestavy – HC Stadion Cheb: vrána, Kmoníček, Strýček, Nový, Kala, Hála, Ťupa, Senaj, Stoklásek, Boušek, Šafařík, Novotný, Buchal, Kohout, Pfister, Volek, Moucha, Mikšovič, Řepík, Bečvář, trenéři: Kmoníček a Maydl.

HC Farmáři Trstěnice: Réda, Sádlo, Dibala Z., Večeřa, Loskot, Škornička, Barták, Bubla, Pech J., Pech M., Brytkov, Boháček, , trenéři: Šnajdr - Zeman.

K zápasu se vyjádřili trstěničtí trenéři - Šnajdr V.: „Začátek zápasu jsme nezvládli a soupeř toho dokázal využít a odskočil nám až na 6:1. Od druhé třetiny jsme začali lépe bruslit a prosazovali jsme se i střelecky. Ve třetí třetině jsme soupeře hodně potrápili, ale na vyrovnání už to nestačilo.“

Jaroslav Zeman: „Klukům musíme poděkovat, že se za stavu 6:1 nesložili a našli sílu zápas zdramatizovat a poslední 2 třetiny se domácím herně vyrovnali.“