Zpráva z ledního hokeje roč.2015/2016 – 2.zápas

* Dvě třetiny drželi Trstěničtí se soupeřem krok.

* Trstěničtí se schází na zápasy jen stěží. * Kapitán hostí Stoklásek vstřelil 6 branek.

HC Farmáři Trstěnice : HC Stadion Cheb

4 : 16, (1:4, 3:3, 0:9)

Farmáři z Trstěnic ve svém druhém zápase KLM KV kraje přivítali ambiciózní, zkušený celek z Chebu, který pomýšlí na postup do 2.hokejové ligy. Ve svých řadách mají na hostování hráče z Chomutova, z Mostu, Sokolova atd., a tak nebylo divu, že byli výkonnostně proti druhým mužstvům úplně někde jinde. Dle toho vypadaly také výsledky, k tomu musíme také připočíst, že se domácímu týmu těžko dávají dohromady na zápas hráči a chyběli ty výkonnostně lepší. Dle toho také vypadal výsledek.

Od samotného začátku byl zápas hodně tvrdý a značně nervózní. Zbytečně měli Farmáři ze soupeře respekt, kde jim pak utekl začátek zápasu a ve 4.min již prohrávali 0:3. Pak se hráči Trstěnic zklidnili, ale jeden z nejlepších obránců u Farmářů, zkušený Milan Pech se nechal v 15.minutě za protesty u rozhodčího zbytečně, školácky vyloučit do konce utkání a v 19.min, se zranil Martin Dibala(koleno) a tak Trstěničtí zápas museli dohrát v 9ti hráčích. Svůj den neměl ani brankář Réda, kterému nepomohli ani obránci. Přesto Farmáři 2 třetiny dřeli a drželi s hosty krok (1:4, 3:3).

Ve 3.třetině někteří hráči od Farmářů doslova zápas vypustili. Nechali si pak zbytečně nasázet 9 branek a udělali si tak velkou ostudu.

Měřítko snesou a patřili k nejlepším od Farmářů: Bubenščikov, kap.Sádlo a Barták.

Rekapitulace – výsledek 4:16, (1:4, 3:3, 0:9), branky za Farmáře Trstěnice: 2x Bubenščikov, 1x Sádlo a Brytkov. Branky za Stadion Cheb: 6x Stoklásek, 4x Bečvář, 3x Šafařík, 1x Kohout, Strýček J. a Schovánek. Utkání řídili HR – Vrbický, čároví rozhodčí: Marzy – Juránek, časoměřič: Kovka, zapisovatel: Fára. Tresty 11: 9 (38´: 70´), vyšší tresty Pech M.- OK do konce utkání – Strýček V.- 25 TM do konce utkání, Moucha 10 TM, a Bečvář 5+20 TM, využití 1:1, oslabení 0:3, přihlíželo na 70 diváků.

Sestavy - HC Farmáři Trstěnice: Réda, Hasala, Sádlo, Dibala Zdeněk a Martin, Večeřa, Škornička, Bubenščikov, Barták, Peschel T., Pech M., Brytkov, trenéři: Šnajdr - Zeman.

HC Stadion Cheb: Kmoníček, Vrána, Strýček Jan a Vlastimil, Brychta, Hála, Stoklásek, Bečvář, Šafařík, Moucha, Schovánek, Kohout, Volek, Boušek, Ťupa, Novotný, Repík, trenér: Kmoníček, vedoucí: Majdl.

K zápasu se vyjádřil jeden z trstěnických trenérů Zeman:

S přístupem a výkonností hráčů jsme na soupeře neměli a určitě zaslouženě vyhrál. Jen mě mrzí, výpadek ve třetí třetině, že jsme si udělali ostudu.