Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 20.kolo

*V posledním zápase letošního ročníku body pro Farmáře. * V nervózním, emotivním zápase bylo mnoho vyloučených.* Drama do poslední minuty.* Trstěničtí si z Chebu odváží vítězství.*

HC Stadion Cheb B“ : HC Farmáři Trstěnice

5 : 6, (2:2, 2:3, 1:1)

Ve 20.kole KLM KV kraje zajížděli Farmáři z Trstěnic do Chebu, kde v posledním letošním zápase v soutěži KLM je čekal zkušený, vyzrálý hokejový celek Stadion Cheb. Hned od samého začátku, v emotivním, nervózním utkání bylo mnoho vyloučených, u Chebu 18 hráčů + ve 45.min.osobní trest Kalovi R. a u Farmářů 12 hráčů. Přesto Trstěničtí urvali 3 body do tabulky, aby svojí sezónu zakončili vítězně.

Farmáři přijeli jen s 10ti hráči a s brankářskou dvojkou Evženem Hasalou, který zachytal na výbornou a měl velký podíl na vítězství Farmářů. Trstěnické zklamala střelba, tolik vypracovaných gólových příležitostí, či samostatných nájezdů, ale střelecky se nedokázali prosadit, ať již samotný kapitán Sádlo, či Večeřa, Pech, nebo Loskot. Domácí tým chtěl získat body, ale jejich tvrdá hra a nedisciplinovanost značně oslabila jejich ambice na vítězství. Nelehkou úlohu tak měli i rozhodčí, HR – Fiala a čároví Pentschmid se Špírkem.

K nejlepším hráčům u Farmářů patřili: Pavlas, Sádlo a Hasala.

1.třetina – Farmáři si nad očekávání vytvořili herní převahu a i gólové šance. Přesto třetina končila za stavu 2:2. V 8:17´- Loskot na Bartáka, který uvolnil vpředu kapitána Sádla, který s přehledem poslal Farmáře do vedení 0:1. Ve 13.30´- nedůraz trstěnických obránců před brankou Hasaly, ztrestal Vrána a srovnal na 1:1. 17:51´- při oslabení, zachytil puk Loskot, který vyslal vpředu Sádla a opět šli Farmáři do vedení 1:2. 19:02´- chebští hráči využili přesilovou hru – Strýček na kapitána domácích Horníka, který uvolnil Kohouta M. a ten střelou do víka srovnal na 2:2.

2.třetina – dvě minely Trstěnicích obránců, ale tři využité přesilové hry a gól v poslední sekundě však znamenaly výhru Farmářů 2:3.

22:05´- minela obránce Brytkova umožnila domácím jít poprvé Kohoutem D. do vedení na 3:2. 24:35´- Trstěničtí využili přesilovou hru, kterou po akci Sádla – Loskota a Bartáka, který střelou do víka srovnal na 3:3. Ve 32:02´- při přesilové hře, další minela hostí tentokrát obránce Škorničky, puk zachytil Hála, nahrál Kohoutovi D. a ten poslal opět domácí do vedení 4:3. Ve 36:44´- Farmáři využili další přesilovou hru, Večeřovo přihrávka na J.Pecha, ten na modrou Škorničkovi, který prostřelil vše a srovnal na 4:4. 39:59´- v poslední vteřině 2.třetiny, při přesilové hře, rychlá akce Loskot – Škornička – Večeřa, který poslal opět hosty do vedení 4:5.

3.třetina – skončila 1:1. Hra byla vyrovnaná, domácí tým zvýšil důraz a tlak, ale i při odvolání brankáře se jim již nepodařilo vyrovnat, i přesto, že v poli hráli hru 6:3.

Ve 40:24´- při oslabení, Kohout D. uvolnil vpředu Senaje, který ujel a srovnal na 5:5. Ve 44:25´- při přesilové hře Pech J. na druhého obránce Škorničku a jeho tvrdá střela znamenala vítězný gól pro Farmáře 5:6. V 58:09´- domácí vsadili vše na vyrovnání, ale ani hra 6:3 v poli jim již po odvolání brankáře nestačila na srovnání skóre.

Rekapitulace – výsledek 5:6, (2:2, 2:3, 1:1), branky za HC Stadion Cheb: 2x Kohout D., 1x Vrána, Kohout M. a Senaj, asistenci si připsali: Strýček J., Horník, Kala a Kohout D.

Branky za HC Farmáře Trstěnice: 2x Sádlo a Škornička, 1x Barták a Večeřa, asistence: 3x Loskot, 2x Pech J., 1x Barták, Škornička, Večeřa, Sádlo. Rozhodčí: HR – Fiala, čároví: Pentlschmid a Špírek, vyloučení 18:12 (44´- Kala R.), využití 4:1), oslabení 1:2, přihlíželo na 50 diváků.

Sestavy – HC Stadion Cheb B“:Vrána Jakub, Tomek, Hála, Kala, Kohout Martin, Horník, Kohout David, Žemlička, Strýček Vlastimil, Vrána Filip, Senaj, Rybák, Strýček Jan, trenéři: Horník Ilja a Maydl Josef.

HC Farmáři Trstěnice:Hasala,Sádlo, Večeřa, Loskot, Škornička, Bubenščikov, Pech Josef, Peschl, Barták, Brytkov, Pavlas, realizační tým: Zeman, Šnajdr a Ledvina.