Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 17.kolo

*Farmáři obdrželi 3 góly z přesilových her. *Trstěničtí doplatili na střeleckou nemohoucnost. *Vřesovské podržel brankář Nguyen-Son Jan. *

HC PK Vřesová : HC Farmáři Trstěnice

5 : 2, (2:1, 3:0, 0:1)

Již 17.kolo KLM KV kraje je odehráno. Trstěničtí zajížděli do Sokolova, kde je čekal vedoucí zkušený celek soutěže „HC PK Vřesová“.

Domácí se tentokrát opírali o výborného brankáře Nguyen-Son Jana, který doslova vychytal trstěnické střelce, a jejich tři využité přesilovky rozhodly, že body zůstaly v Sokolově. Farmáři přijeli v dobré sestavě, ale zklamala je střelba a především vázla finální přihrávka a lehkost v bruslení. Výpadek Farmářů ve 2.třetině a zbytečné chyby v obraně rozhodly o celkovém skóre zápasu.

Rekapitulace – výsledek 5:2, (2:1, 3:0, 0:1), branky za PK Vřesovou: 2x Koněvalík, 1x Pfister, Boroloč a Šnicer. Branky za Farmáře Trstěnice: Loskot a Bubenščikov. Utkání řídili chebští rozhodčí HR – Belka, ČR – Holý a Čenkovský, zapisovatel – časomíra: Ternatová, tresty 8:6, využití 3:1, oslabení 0:0.

Sestavy – HC PK Vřesová:Nguyen-Son Jan, Špírek, Borolič, Szabó Lukáš, Novák, Pašek, Rozsypal, Szabó Pavel, Krátký, Křeček, Koněvalík, Magula, Šnicer, Pfister, Galeja, trenéři: Šenkýř – Galeja.

HC Farmáři Trstěnice:Réda,Hasala, Sádlo, Soukup, Večeřa, Loskot, Škornička, Macháček, Bubenščikov, Král, Pech Josef, Pavlů, Pech Milan, Brytkov, trenéři: Šnajdr – Zeman.

K zápasu se vyjádřil trstěnický trenér Šnajdr:

První třetinu jsme odehráli vcelku v dobrém tempu, ale nedokázali jsme proměnit několik vyložených gólových šancí. Ve druhé třetině jsme se nechali zatlačit a často jsme byli vylučováni, čehož soupeř dokázal využít a výsledkem byly 3 góly. Ve třetí třetině jsme se snažili soupeře přehrát, ale opět jsme neproměnili několik vyložených gólových šancí a to nás stálo body.