Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 15.kolo

*Farmáři rozhodli o utkání až v poslední třetině. *Mladí, nabuzení Čerti, s výborným bruslením vydrželi 2 třetiny. *Trstěničtí využili 5 přesilových her. *

HC Čerti Ostrov : HC Farmáři Trstěnice

2 : 12, (1:2, 1:2, 0:8)

V 15.kole KLM KV kraje zajížděli Farmáři z Trstěnic do Ostrova, kde je čekali „Čerti“ . Domácí celek zaskočil hosty, když svým nasazením, nabuzením, doslova lítali po ledě jako čerti. Farmářům dvě třetiny nedali nic zadarmo. Dojížděli souboje a prali se o každý puk a doslova dvě třetiny vydrželi držet krok se zkušenými Farmáři a stav tak po dvou třetinách byl stále 2:4. Trstěničtí se dlouho nemohli prosadit střelecky, gólové šance zůstávaly neproměněné. Zápas se musel líbit 80 ti divákům, kteří viděli rychlý, zajímavý hokej, kde fanoušci hnali neustále svůj domácí tým dopředu. Až v poslední třetině Farmáři využili svoji zkušenost a jednoznačně hokejový tým Čertů přehráli. Konec zápasu skončil vítězstvím Farmářů 2:12.

Rekapitulace – výsledek 2:12, (1:2, 1:2, 0:8). Branky HC Čerti: 17:25´- Pánek (Rybka), 38:24´- Salva (Podhajský), branky HC Farmáři Trstěnice: 14:52´- Pech J. (Soukup), 14:59´- Němec, 22:31´- Soukup (Macháček), 39:57´- Macháček (Soukup – Pech J.), 44:08´- Soukup (Pech J.), 47:17´- Škornička (Bubenščikov), 50:04´- Král, 50:27´- Pavlík, 55:30´- Macháček (Večeřa, Soukup), 55:38´- Král (Pech Milan, Škornička), 57:50´- Němec (Škornička), 58:29´- Hasala (Soukup). Utkání řídili: HR – Antstark, ČR: Hrubý a Tichý, časomíra: Schmied, tresty 10:8, (Čoudek 5´+20´, Pech J.- 10´), využití 2:5, oslabení 0:0, 80 diváků kteří vytvořili vynikající hokejovou atmosféru.

Sestavy - HC Čerti Ostrov:Hasič, Stibor, Rybka, Podhajský, Kabyl, Kadlec, Trojek, Trubač, Lokaj, Střihavka, Hanák, Pánek, Salva, Schmied, Růžička, Krám, Čoudek, trenéři: Manlík – Hohnlová.

HC Farmáři Trstěnice:Réda, Sádlo, Soukup, Večeřa, Škornička, Macháček, Bubenščikov, Král, Pech Josef, Pavlík, Peschl, Němec, Pech Milan, Hasala, realizační tým: Zeman, Šnajdr, Ledvina.

K zápasu se vyjádřil trstěnický trenér Šnajdr:

Od samého začátku nás soupeř dobře napadal a nám dělalo velký problém se prosadit. Nedařila se nám střelba. Ve druhé třetině jsme již začali lépe bruslit a dařila se nám i kombinační hra. Ve třetí třetině nám již soupeř bruslařsky nestačil a my jsme toho dokázali využít i střelecky.