Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 14.kolo

*Trstěnický válec se opět rozjel. Farmáři doslova deklasovali soupeře z Chebu. Trstěnický Soukup vstřelil v zápase 5 branek.

HC Farmáři Trstěnice : HC Stadion Cheb B´

16 : 2, (4:1, 4:1, 8:0)

Farmáři Trstěnice ve 14.kole KLM KV kraje přivítali soupeře HC Stadion Cheb B“, tak se očekával vyrovnaný zápas. Po 14ti denní vánoční přestávce hráči od Farmářů byli nabuzeni a doslova se na zápas těšili. Nejlépe se prosadil Soukup, který v zápase nastřílel soupeři 5 branek a v brance domácích opět čaroval Réda a doslova vychytal chebské střelce. Byl k nepřekonání.

Mladý, bojovný tým z Chebu se opíral o zkušeného Kohouta, či Marka, ale tentokrát nedokázali zastavit rozjetý trstěnický válec. Skóre se tak nakonec zastavilo na 16:2.

1. třetina: byla velmi rychlá, vyrovnaná s ukázkami pěkných kombinačních akcí.

2. třetina: hráči z Trstěnic začali podceňovat soupeře, přestávali hrát a 2x šli zbytečně do oslabení 5:3. Až v závěru třetiny začalo mužstvo opět hrát.

3. třetina: se stala jasnou záležitostí Farmářů, kde doslova soupeře z Chebu „deklasovali“ a přehráli ho na plné čáře. Konečný výsledek zápasu tak skončil 16:2 pro Trstěnice.

Rekapitulace – výsledek 16:2, (4:1, 4:1, 8:0). Branky za HC Farmáři Trstěnice: 01:45´- Večeřa (Barták), 02:24´- Macháček (Sádlo), 12:48´- Sádlo (Pech J.), 18:51´- Soukup (Sádlo), 21:15´- Pech J. (Večeřa), 37:27´- Večeřa (Pech M.), 38:18´- Soukup (Večeřa), 38:57´- Peschl (Večeřa – Barták), 43:39´- Pech Josef, 48:03´- Tišer V. (Večeřa), 53:58´- Večeřa (Barták – Tišer), 57:00´- Soukup (Škornička), 58:02´- Barták (Tišer V.), 58:59´- Soukup (Barták), 59:21´- Škornička (Soukup), 59:39´- Soukup (Sádlo). Branky za HC Stadion Cheb B“- 05:24´- Hofman (Moudrý – Petroš), 25:22´- Kohout David. Utkání řídili: HR – Pentlschmied, ČR – Hajdu a Vrbický, časomíra: Vajskebrová, zapisovatel: Černý, tresty 7:8, využití 3:0, oslabení 1:1.

Sestavy - HC Farmáři Trstěnice:Réda, Hasala, Sádlo, Soukup, Večeřa, Škornička, Macháček, Pech Josef, Barták, Tišer Vlastimil, Peschl, Pech Milan, realizační tým: Zeman, Šnajdr, Ledvina.

HC Stadion Cheb B“:Vrána Jakub, Horník, Marek, Zeman, Kohout Michal a David, Moudrý, Brychta, Tomek, Petroš, Hofman, Vrána Filip, trenéři: Špierl – Maydl.

K zápasu se vyjádřil trstěnický trenér Šnajdr:

Od samého začátku jsme dobře kontrovali a soupeře jsme prakticky nepouštěli do žádných akcí. Ve druhé třetině jsme ze začátku k zápasu přistupovali trochu ležérně, ale od poloviny jsme již opět začali hrát svoji hru. Ve třetí třetině jsme soupeře do žádné větší akce nepustili a zaslouženě jsme zápas vyhráli.