Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 11.kolo

*Farmáři herně nezklamali a předvedli výborný výkon. *Mužstvo z Kadaně si udržuje svoji neporazitelnost. *V pohledném zápase, s obrovským nasazením, předvedla obě mužstva pěkný hokej. *Trstěničtí doplatili na svoji neukázněnost a 1. třetinu si prohráli, když soupeř využil

tři přesilové hry. *

HC Farmáři Trstěnice : SK Kadaň B´

4:6, (1:4, 1:1, 2:1)

Šlágrem 11.kola byl zápas v KLM KV kraje, když lídr soutěže SK Kadaň B“ zajížděl na půdu Farmářů z Trstěnic. Toto ambiciózní mužstvo přijelo v plné palbě se svými nejlepšími hráči a nechtělo nic ponechat náhodě. Doposud ještě v soutěži neprohráli a jdou za svým cílem, hrát kvalifikaci o postup do 2.ligy. I hráči z Trstěnic se vypnuli k výbornému výkonu a tak se na zimním stadionu v Mariánských Lázních hrál opět výborný, pohledný hokej a mantinely jen duněly.

U mužstva Farmářů zahráli všichni na výbornou, ale i přesto se nejvíc dařilo a patřili k nejlepším: Josef Pech, Škornička, Milan Pech a samozřejmě brankář Réda, i když v 45:59´dostal kuriózní gól a jeho minela se jen tak nevidí (to se stává). Od 56.minuty dohrával zápas se zraněním.

U mužstva z Kadaně by velkou překážkou brankář Starý, zkušený obránce Revay a útočník Hartman.

Do zápasu nastoupili Farmáři s obrovskou vůlí a nasazením a již v 00:25´šli do vedení, když Soukup nahrál na modrou J.Pechovi a ten vstřelil úvodní gól zápasu 1:0. Do 7.min.- Farmáři, až snad moc emotivní – udávali tempo zápasu. Pak však přišla jejich neukázněnost, následné vylučování a tak umožnili soupeři, že brankami 2x Revayo, Paula a Hartmana, kteří využili přesilové hry, otočili vývoj zápasu pro sebe na 1:4. Po domluvě v 1. třetině, trstěnickými trenéry i hlavním rozhodčím Fialou, především pro řečnění, se hráči z Trstěnic zklidnili.

Ve 2.třetině se domácí pokusili o zvrat, především začali bruslit, hrát čistě, byla jen škoda, že vypracované gólové šance nedokázali také proměňovat. Ve 28:35´- Trstěničtí využili přesilovou hru, Milan Pech vystřelil od modré a teč Pavlíka znamenala snížení stavu na 2:4. Ve 37´- špatné střídání Farmářů opět využil a ztrestal soupeř, po přihrávce Révayho na Bartóka 2:5 a tak 2.třetina končila 1:1.

Do poslední třetiny, šli Trstěničtí s cílem zahrát a vstřelit góly, i když ve 45:59´- přišel kuriózní gól do branky Rédy střelcem Hartmanem na 2:6. Již ve 47:06´- Macháček zpět na J.Pecha, který snížil na 3:6. Neuběhla ještě ani minuta a Farmáři opět snížili, ve 47:45´- po pěkné kombinační akci a závaru M.Pech na Němce, ten před branku a Pavlík snížil na 4:6. V závěru si ještě Farmáři vytvořili několik gólových šancí, ale nedokázali je proměnit (Sádlo, Soukup a Večeřa) a tak se již stav utkání nezměnil a zůstal na konečných 4:6 pro Kadaň. Farmářům chybělo někdy trochu toho „potřebného štěstíčka“.

Branky za Farmáře Trstěnice: 00:22´- Pech J. (Soukup, 28:36´- Pavlík (Pech M.), 47:06´Pech J. (Macháček), 47:45´Pavlík (Němec – Pech M.).

Branky za SK Kadaň: 07:28´- Révay (Neprášek), 14:04´Révay (Hubínek), 16:37´Paul (Karbula), 18:26´Hartman (Paul – Karbula), 36:24´Bartók (Révay), 45:59´Hartman.

Rekapitulace – výsledek 4:6, třetiny 1:4, 1:1 a 2:1. Utkání řídili: HR – Fiala, ČR M.Černý a Gendráč, časomíra: Vajskebrová, tresty 9:7, využití 1:3, oslabení 0:0, přihlíželo na 60 diváků.

Sestavy – HC Farmáři Trstěnice: Réda, Sádlo, Soukup, Večeřa, Loskot, Škornička, Macháček, Bubenščikov, Král, Pech Josef, Pavlík, Peschl, Němec, Pech Milan, Brytkov, trenéři: Šnajdr – Zeman J.

SK Kadaň Bˇ- Starý, Holán, Révay, Hartman, Paul, Vaněček, Sláma, Krása, Karbula, Hubínek, Bartók, Moro, Krpenský, Kočí, Neprášek, Kadlec, trenéři: Holán – Kučera.

K zápasu se vyjádřil trdtěnický trenér Šnajdr:

Sehráli jsme dobré utkání, byla jen škoda, že jsme se nechali zbytečně vylučovat, čehož soupeř dokázal využít ke skórování a nás to stálo zbytečně mnoho sil.