Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 10.kolo

*Další hattrick Macháčka a Soukupa. *Farmáři rozstříleli Čerty. *Kapitán Sádlo si připsal 6 asistencí. *Trstěničtí si ponechali všechny body doma. *

HC Farmáři Trstěnice : HC Čerti Ostrov

13 : 5, (5:1, 3:3, 5:1)

První polovinu soutěže KLM KV kraje mají Farmáři za sebou, když po nevydařeném úvodu, především pro nedostatek hráčů, či u některých to byla nezodpovědnost (dvě kontumace), se již posunuli v soutěži na 3. místo.

V 10.kole KLM KV přivítali Trstěničtí soupeře z Ostrova. Tito mladí „čerti“ přijeli v hojném počtu (17 hráčů) a jako vždy jejich nadšení se značným nabruslením, předvedli bojovný výkon a doslova napadali a jezdili jako „čerti“, až získají zkušenost a chytrost, tak budou mít soupeři s tímto mužstvem velké starosti.

Farmáři vývoj celého zápasu měli pod kontrolou, předváděli rychlé kombinační akce, zakončené krásnými góly. Především první útok hrál ve skvělé herní pohodě, pod vedením Lukáše Macháčka a jeho rychlých křídel Soukupa a kapitána Sádla. Výpadek u mužstva Trstěnic byl ve 2. třetině, když mužstvo doslova přestalo hrát. Podcenění soupeře, špatná obrana, umožnilo soupeři uhrát 2. třetinu s výsledkem 3:3.

Ve 3. třetině ale již začal „trstěnický válec“ opět šlapat naplno a skóre se tak zastavilo až na 13:5. Hrál se oboustranně rychlý hokej, velmi čistě o což se zasloužili i výborní rozhodčí s citem pro hru HR – Gendráč, a čároví: Černý Michal a Fára.

Nejlepšími hráči v tomto zápase u Farmářů byli: již zmíněný první Macháčkův útok a Němec s Pavlíkem.

Rekapitulace – výsledek 13:5, (5:1, 3:3, 5:1), branky za HC Farmáři Trstěnice: 01:42´- Němec (Pech M.- Večeřa), 05:21´- Večeřa (Barták), 06:14´- Macháček (Sádlo), 08:43´- Němec (Večeřa), 19:58´- Pech J. (Soukup), 21:35´- Němec (Tišer V.-Večeřa), 26:52´- Macháček (Sádlo), 36:55´- Soukup (Sádlo), 46:04´- Soukup (Macháček – Barták), 46:30´- Macháček (Soukup – Pech J.), 50:58´- Soukup (Sádlo), 57:12´- Soukup (Sádlo – Macháček), 58:41´- Macháček (Sádlo – Pech J.). Branky za HC Čerti Ostrov: 15:25´- Bláha (Hanák), 32:48´- Bláha (Trubač), 35:24´- Bláha (Kabyl), 37:06´- Glancl (Bláha), 52:51´- Lokaj (Bláha – Trojek).

Sestavy – HC Farmáři Trstěnice: Réda, Sádlo, Soukup, Večeřa, Macháček, Král, Pech Josef, Tišer Vlastimil, Pavlík, Němec, Pech Milan, Barták, trenéři: Šnajdr – Zeman J.

HC Čerti Ostrov: Hasič, Pazderka, Hanák, Lokaj, Trojek, Rybka, Bláha, Kabyl, Pospíchal, Pánek, Schmied, Čornyj, Podhajský, Trubač, Kadlec, Salva, Glanc, trenéři: Manlík – Schmied.

K zápasu se vyjádřil trdtěnický trenér Šnajdr:

V první třetině jsme dobře kontrovali a dostávali se do šancí. Ve druhé třetině jsme přestali bruslit a soupeř toho využil ke vstřelení gólů. Ve třetí třetině jsme začali opět hrát, lépe kombinovat a zvedli jsme se i bruslařsky a přišly i góly.