Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 7.kolo

* Trstěničtí propadli ve střelbě. *Domácí rozhodli o zápasu již v první třetině. *Skvělý výkon 51letého Špírka v brance Vřesové. *

HC PK Vřesová : HC Farmáři Trstěnice

7:3, (3:0, 4:1, 0:2)

Trstěničtí zajížděli v 7.kole KLM KV kraje do Sokolova, kde je čekal vyzrálý, zkušený celek PK Vřesová. Soupeř o vývoji zápasu rozhodl již v 1.třetině, kterou vyhrál 3:0. Domácí mužstvo se opíralo o svého 51letého výborného brankáře Špírka, kterého střelci Trstěnic mnohokrát zasypali střelbami, ale puk za jeho záda nedostali.

Farmáře zklamala střelba, vázla přihrávka na hokejku. Čím více chtěli skórovat, tak propadávali v obranné fázi. Gólové šance Bubenščikovem, Lovasem, Soukupem, či Večeřou zůstaly neproměněné. Svůj den tentokrát neměl ani brankář Réda, kterému vůbec nepomohla trstěnická obrana. Kladem pro mužstvo Farmářů byla poslední třetina, kterou vyhráli 2:0 a upravili stav utkání na 7:3.

Rekapitulace - utkání velmi dobře a s přehledem řídili HR – Fiala, ČR – Peutlschmid a Vilhelm. Tresty 9:10, branky za PK Vřesovou: 2x Bardon a Koněvalík, 1x Borolič, Szabó Lukáš a Pavel, branky za Farmáře Trstěnice: 2x Večeřa, 1x Soukup. Přihlíželo 80 diváků.

Sestavy – HC PK Vřesová: Špírek, Borolič, Szabó L., Pašek, Rozsypal, Bardon, Szabó P., Krátký, Koněvalík, Magula, Šnicer, Galeja, trenéři: Galeja – Šafář.

HC Farmáři Trstěnice: Réda, Barták, Brytkov, Bubenščikov, Pech M., Škornička, Lovas, Dibala, Pavlas, Pech J., Sádlo, Soukup, Večeřa, Král, trenéři: Šnajdr - Zeman.