Zpráva z ledního hokeje roč.2014/2015 – 4.kolo

*Farmáři se konečně střelecky prosadili.*Trstěničtí si vítězství nedali vzít. *Zasloužené vítězství Farmářů z Trstěnic.*

HC Farmáři Trstěnice : HC Stadion Cheb „B“

12:7, (2:1, 6:2, 4:4)

Na zimním stadionu v Mariánských Lázních se ve 4.kole KLM KV kraje střetli Farmáři Trstěnice se Stadionem Cheb „B“. Od začátku se hrál útočný hokej, kde obě mužstva zapomínala bránit a tak nebylo divu, že skóre bylo tak vysoké s vítězstvím 12:7 pro domácí tým.

Obě mužetva se dopouštěla zbytečných, drobných, dvou minutových trestů, kde na každé straně bylo vyloučeno 13:10 hráčů. V řadách Trstěnic se líbili: brankář Lukáš Réda, obránce Milan Pech a útočník Jan Němec.

1.třetina – Raketový nástup Farmářů a výborná deseti-minutová hra přinesla stav 2:0 pro domácí. Od 15.min.Trstěničtí hráli 5.minut v oslabení 5:3, přesto 1.třetinu dokázali vyhrát 2:1.

01:30´- Škornička nahrál Němcovi, jeho přihrávka před branku na Loskota, ten chytře k tyči vstřelil úvodní gól Farmářů 1:0. 09:59´- Loskot – Brytkov a zpět na Němce, který nekompromisně zvýšil „bombou“ na 2:0. 18:21´- Chebští využili přesilovou hru 5:3, Zeman Tomáš uvolnil Kohouta, který snížil na 2:1.

2.třetina – Trstěničtí si vytvořili převahu a využívali gólových příležitostí. Druhou třetinu tak vyhráli vysoko 6:2. Obě mužstva se nechávala za zbytečné fauly vylučovat. Střelecky se od Farmářů prosadili: Bubenščikov, Hasala, Pech M., Sádlo, Němec a Večeřa, kterým přihrávali 2x Urbele, Škornička, Sádlo, Soukup a Loskot. Za Stadion Cheb 2x snížil Kohout.

3.třetina – Trstěičtí za stavu 8:3 svojí nekoncentrovaností nechali soupeře z Chebu uhrát poslední třetinu 4:4. Zápas skočil vysokým skórem 12:7, když se za Farmáře střelecky prosadili: 2x Soukup a Loskot se Sádlem. Asistenci si připsali: 2x Škornička, 1x Němec a Pech M. Za hosty se prosadil 2x Riedl a 1x Kohout a Hála, 3 asistence si připsal David Kohout.

Rekapitulace – výsledek 12:7, (2:1, 6:2, 4:4), utkání řídili HR – Fára, ČR – Borka a Kysilka, časomíra: Vajskebrová, tresty: 13:10, využití 3:3, oslabení 3:1, přihlíželo na 45 diváků.

Sestavy - HC Farmáři Trstěnice: Réda, Brytkov, Bubenščikov, Loskot, Hasala, Pech, Soukup, Sádlo, Urbele, Němec, Škornička, Večeřa, Čiček, Tišer V. Trenéři: Šnajdr - Zeman.

HC Stadion Cheb „B“: Kuna, Kohout David, Moucha, Strecker, Riedl, Marek, Zeman, Moudrý, Nožička, Rybák Michal a Jiří, Kohout Martin, Hála.

K zápasu se vyjádřil trdtěnický trenér Šnajdr:

Od začátku utkání jsme dobře taktizovali, avšak opět nás sráželo zakončování. Ve druhé třetině jsme se střelecky prosadili, ale ke konci třetiny jsme se nechávali zbytečně vylučovat. V závěru třetiny jsme hráli 5.minut ve třech. Soupeř toho v jednom případě využil, ale jinak jsme oslabení vcelku zvládli. Ve třetí třetině jsme si již zápas jenom kontrolovali.